Medewerkers

Raad van Toezicht
Geert ter Steeg
Jelle Kok
Françoise Angela van Varsseveld
Ahnne Coolen

Directie
Cobie de Vos, directeur/ bestuurder
cobie@hethuisutrecht.nl

Guido Besselink, zakelijk leider
guido@hethuisutrecht.nl

Zakelijk team
Timothy Akinbile, assistent zakelijk leider
timothy@hethuisutrecht.nl

Manja Hoedeman, financiële administratie

Koosje Laan, zakelijke leiding makerstrajecten regeling nieuwe makers FPK
koosje@loketlaan.nl

Artistiek
Milone Reigman, artistiek coördinator
milone@hethuisutrecht.nl

Marijn Lems, programmamaker/Huisdramaturg
marijn@hethuisutrecht.nl

Marketing & communicatie
Birgit Calis, coördinator marketing & communicatie
birgit@hethuisutrecht.nl

Mariska Stoevenbelt, medewerker marketing & communicatie
marketing@hethuisutrecht.nl

Verhuur & horeca
Jan-Renze Compagner, coördinator verhuur & horeca
verhuur@hethuisutrecht.nl

Christel Verveda, leidinggevende horeca
christel@hethuisutrecht.nl

Jip Jager, floormanager
jip@hethuisutrecht.nl

Productie
Nicky Hessel, productieleider
nicky@hethuisutrecht.nl

Coördinator techniek en gebouwbeheer
techniek@hethuisutrecht.nl 

Marco Steenks
Eva Donker
Niels Ermstrang
Daisy Smit
Wouter de Roo

Gebouw
Hetty Janszen

Tuin
Sigrid Dragt

Barteam
Chris Groeneveld
Joy Huijskens
Jisk van den Ende
Cecilia Berghall
Bétina Abi Habib
Mathijs de Valk
Mariska Stoevenbelt
Niels de Jonge
Alène Moor
Brechje Huisma

Voor overigen kunt u mailen naar info@hethuisutrecht.nl