Medewerkers

Raad van Toezicht
Geert ter Steeg
René Mathijssen
Jelle Kok
Petra Orthel

Directie
Cobie de Vos, directeur/ bestuurder
cobie@hethuisutrecht.nl

Guido Besselink, zakelijk leider
guido@hethuisutrecht.nl

Zakelijk team
Feline Schoonhoven, assistent zakelijk leider
feline@hethuisutrecht.nl

Manja Hoedeman, financiële administratie

Koosje Laan, zakelijke leiding makerstrajecten regeling nieuwe makers FPK
koosje@loketlaan.nl

Artistiek
Marijn Lems, programmamaker/Huisdramaturg
marijn@hethuisutrecht.nl

Marketing & communicatie
Birgit Calis, coördinator marketing & communicatie
birgit@hethuisutrecht.nl

Mariska Stoevenbelt, stagiaire marketing & communicatie
marketing@hethuisutrecht.nl

Verhuur & horeca
Jan-Renze Compagner, coördinator verhuur & horeca
verhuur@hethuisutrecht.nl

Christel Verveda, leidinggevende horeca
christel@hethuisutrecht.nl

Anouk Vinken, floormanager horeca
anouk@hethuisutrecht.nl

Productie
Antwan Cornelissen, productieleider
antwan@hethuisutrecht.nl

Secretariaat
Usha van Houwelingen, bureaumanager
info@hethuisutrecht.nl

Techniek
Wout Jansen, coördinator techniek
wout@hethuisutrecht.nl

Marco Steenks
Gijs Oomkes
Eva Donker
Audrey Morgan
Barnard Smit
Niels Ermstrang
Daisy Smit
Wouter de Roo

Gebouw
Daan Opmeer, gebouwbeheer
daan@hethuisutrecht.nl

Hetty Janszen

Tuin
Sigrid Dragt

Barteam
Chris Groeneveld
Yentl van Stokkum
Joy Huijskens
Margo van der Werf
Jisk van den Ende
Cecilia Berghall
Bétina Abi Habib
Shlomo Benami
Mathijs de Valk
Rosanne Procee
Mariska Stoevenbelt